مشکل مهدی طارمی روحی ، روانی است ، گزارش رسانه پرتغالی

به گزارش مینی ست، یک سایت پرتغالی مشکل مهدی طارمی را در گلزنی در دیدارهای اخیر مشکل روانشناختی دانست.

مشکل مهدی طارمی روحی ، روانی است ، گزارش رسانه پرتغالی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از سایت bolanarede، در خصوص مهدی طارمی، مهاجم ایرانی و به ویژه گل نزنی او که باعث نگرانی تمام اعضای تیم پورتو شده است، صحبت های زیادی شده است. چیزی که کادر فنی آبی و سفید سعی در بی ارزش کردن آن داشته است. کادرفنی پورتو بارها اعلام نموده است که وظیفه طارمی فقط گل زدن نیست و یاری به سایر بازیکنان است ولی همه ما می دانیم که شرایط این گونه نیست و مهاجم ایرانی با مشکل روبه رو شده است.

با وجود نداشتن شانس گلزنی یا حتی بعضی ناتوانی ها، به نظر می رسد مشکل طارمی روحی - روانی است و این در بعضی از بازی های او در مسابقات مشهود است، که بارزترین آن ها ملاقات با لیورپول است که در آن بازیکن ایرانی به جای شوت زدن سعی می نماید به یک هم تیمی پاس دهد بنابراین یک فرصت گلزنی را از دست می دهد. بازگشت به فرایند گلزنی برای بازیابی سطح اعتماد به نفسی که قبلا با پیراهن آبی و سفید نشان داده است، بسیار مهم به نظر می رسد.

این درست است که ما نمی توانیم او را با مهاجمانی در سطح جکسون یا فالکائو مقایسه کنیم. چیزی که در حال حاضر به نظر می رسد پورتو ندارد، نبود همین نوع مهاجم است که به این تیم نیز آسیب زده است. مهاجم ایرانی آن جور مهاجمی نیست که بتواند خونسردی خود را حفظ کند ولی نباید از حق گذشت که او در خدمت تیم است.

طارمی بازیکنی است که خط هافبک را به حمله وصل می نماید و در این امر پیروز است و این به سود تیمی مثل پورتو است و سرمربی تیم نیز به خوب به این نکته اشاره دارد.

حال سوال این است. آیا طارمی مهاجمی مرگ بار است؟ به نظر خیر ولی باید از این بازیکن حمایت کرد تا بتواند به فرایند گلزنی برگردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1914

به "مشکل مهدی طارمی روحی ، روانی است ، گزارش رسانه پرتغالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل مهدی طارمی روحی ، روانی است ، گزارش رسانه پرتغالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید