زور پرسپولیس به یک شرط به رونالدو و یارانش می رسد ، نشنیده بودم کسی شبیه کار خداداد را انجام بدهد!

به گزارش مینی ست، پیشکسوت سرخ ها در مورد بازی با النصر گفت: کار واقعا است اما زور پرسپولیس به شرطی که خط حمله خود را تقویت کند به النصر می رسد.

زور پرسپولیس به یک شرط به رونالدو و یارانش می رسد ، نشنیده بودم کسی شبیه کار خداداد را انجام بدهد!

به گزارش خبرنگاران حمید درخشان درباره شرایط پرسپولیس در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس شرایط بدی ندارد و بعد از چهار بازی با 10 امتیاز در جایگاه دوم جدول واقع شده است اما باید خود را تقویت کند چون شرایط خوب همواره حفظ نمی گردد و بازی های سخت هم از راه می رسند. پرسپولیس احتیاج دارد خط حمله خود را تقویت کند چون کم و کاستی هایی وجود دارد. کار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا سخت تر است و احتیاج دارد خود را برای لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند.

پرسپولیس مهاجم چارچوب شناس می خواهد

وی درباره اینکه در سال های اخیر تجربه پرسپولیس در جذب مهاجم خارجی خوب نبوده گفت: آدم وقتی کاری را تجربه کند در کارهای بعدی اشتباهات کمتری انجام می دهد. نمی خواهم بگویم پرسپولیس دیگر در جذب مهاجم خارجی اشتباه نمی نماید اما مطمئنا با کمترین اشتباه کار خود را پیش می برد. پرسپولیس در حال حاضر یک مهاجم چهارچوب شناس احتیاج دارد.

زور پرسپولیس به النصر می رسد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت های خود درباره مصاف پرسپولیس برابر النصر عربستان هم گفت: کار واقعا است اما زور پرسپولیس به شرطی که خط حمله خود را تقویت کند به النصر می رسد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود درباره حواشی لیگ و بیانیه نویسی باشگاه هم گفت: فوتبال ما سال هاست درگیر حواشی است. از اشتباهات داوری تا این اواخر که بحث هزینه تیم ها مطرح شده است. کجای فوتبال ما بدون حاشیه بوده که ما بگوییم اینجا را بدون حاشیه پیش بردیم. هر سال یک موردی روی داده است. به نظر من این بیانیه نویسی ها به باشگاه ها یاری نمی نماید و کار را بدتر می نماید.

درخشان در بخش بعدی صحبت های خود درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران پیش از مصاف محبت آمیز برابر بلغارستان و آنگولا هم گفت: انتخاب نفرات تیم ملی حق سرمربی تیم ملی است و کسی نمی تواند ایرادی به آن بگیرد. ممکن است بعضی شایسته ها بیرون مانده باشند اما این حق سرمربی است که نفرات مدنظرش را انتخاب کند. ما باید منتظر باشیم بیبینیم نتیجه این فهرست چه خواهد شد و الان وظیفه ما این است که از تیم ملی حمایت و حاشیه را از آن دور کنیم. امیدواریم بازی های تدارکاتی خوبی انجام گردد و ارزیابی خوبی از نفرات به دست بیاید که اگر احتیاج بود نفرات نو به تیم اضافه شوند و اگر احتیاج نبود هم تیم با همین شرایط به کارش ادامه بدهد. در نهایت این دو بازی می تواند نقاط ضعف تیم ملی را نشان دهد. نمی توانیم بگوییم درهای تیم ملی بسته است و دیگر نفرات نو به تیم ملی اضافه نمی شوند.

مشاور که وارد زمین نمی گردد

او درباره انتخاب هومن افاضلی و خداداد عزیزی به عنوان مشاوران سرمربی تیم ملی و اینکه عزیزی به عنوان دستیار در تمرین هم شرکت می نماید هم گفت: معمولا مشاورها وارد زمین نمی شوند و از بیرون کار را دنبال می نمایند و نظرات خود را می گوییند. دستیار با مشاور فنی فرق دارد. نشنیده بودم که مشاور وارد زمین گردد. وقتی شما پست مشاور را به کسی می دهید، مشاور نباید درون زمین باشد. امیدوارم همه عزیزانی که هستند به تیم ملی یاری نمایند. با این حال در بحث بازی های محبت آمیز تیم ملی احتیاج دارد با تیم های قدرتمندتری بازی کند تا نقاط ضعف خود را بشناسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 شهریور 1402 بروزرسانی: 16 شهریور 1402 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2244

به "زور پرسپولیس به یک شرط به رونالدو و یارانش می رسد ، نشنیده بودم کسی شبیه کار خداداد را انجام بدهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زور پرسپولیس به یک شرط به رونالدو و یارانش می رسد ، نشنیده بودم کسی شبیه کار خداداد را انجام بدهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید