معرفی کتاب برای زمان قرنطینه: جادوی فکر عظیم از دیوید شوارتز

به گزارش مینی ست، جادوی فکر عظیم عنوان کتابی است که در آن راهکارهای غلبه بر موانع در فرایند کار و زندگی با زبانی ساده بیان شده است.

معرفی کتاب برای زمان قرنطینه: جادوی فکر عظیم از دیوید شوارتز

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات و کتاب گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری مینی ست، در تعطیلات عید نوروز سال جاری و با شرایط ویژه ای که شیوع ویروس کرونا ایجاد نموده است گذراندن اوقات فراغت در منزل و در دوره قرنطینه برای بسیاری از افراد به یک معضل تبدیل شده است.

دراین بین مطالعه کتاب ها و رمان هایی که شاید در روزهای دیگر سال و در شرایط عادی برای بسیاری از افراد امکان پذیر نباشد می تواند راه چارهی مناسب برای گذراندن روزهای در خانه ماندن برای پیشگیری از بیماری کرونا به حساب بیاید.

مطالعه کتاب های مفید و امیدبخش در روزهای قرنطینه می تواند راه چاره خوبی برای دور شدن افراد از وسواس های فکری و افکار منفی باشد. مطالعه کتاب هرچند اندک هم باشد، می تواند تأثیر مثبتی در نگرش و باور افراد ایجاد کند و با ترویج مثبت اندیشی، آرامش روانی را در جامعه تقویت کند.

قرنطینه خانگی این روزها فرصتی است تا بعضی آثار و کتاب های خوب را بخوانیم. در ادامه، با یکی از این آثار که در قالب کتاب های حوزه پیروزیت و خودشناسی نوشته شده است آشنا می شویم.

ایمان به پیروزیت، با آرزوی پیروزیت متفاوت است. با آرزو داشتن، جابجایی کوه امکان پذیر نیست، اما با داشتن ایمان استوار امکان پذیر است. ایمان استوار، ذهن را به سمت یافتن راه ها، وسایل و چگونگی سوق می دهد. ایمان به توانستن، اعتماد دیگران را نیز به سمت شما جلب می نماید. به پیروزیت ایمان داشته باشید و بدانید که حتماً پیروز خواهید شد.

جادوی فکر عظیم راه چارههای عملی و ساده ای برای عظیم اندیشی در عین خرسندی از زندگی، ارائه می دهد

طرز تفکر امتحان می کنم ولی می دانم عملی نیست نتیجه ای جز ناکامی به بار نمی آورد. کسانی که خود را در رده دوم می بینند، زندگی و کارشان نیز در رده دوم باقی می ماند. نگذارید فکرتان علیه شما به کار افتد، در عوض تلاش کنید که آن را به خدمت بگیرید.

آن چه در بالا آمد در کنار ده ها نکته مهم دیگر، بخشی از اصولی است که در کتاب جادوی فکر عظیم به مخاطبان عرضه شده است. جادوی فکر عظیم عنوان کتاب پرفروشی از دیوید شوارتز است که در آن راه چارههای غلبه بر موانع در فرایند کار و زندگی با زبانی ساده بیان شده است. نویسنده این کتاب نشان می دهد که می توان با تمرکز بر حل مسائل عمده و طبقه بندی مسائل جزئی، راه را برای رسیدن به کامیابی هموار کرد.

شوارتز در اثر خود، پیروزیت را پدیده ای می داند که نیازمند یک برنامه ریزی مرحله به مرحله است. وی این مراحل و چگونگی تنظیم انرژی و زمان برای آنها را توضیح می دهد.

برای نمونه، در این کتاب یک برنامه 30 روزه برای پیشرفت ارائه شده است که پیاده سازی آن به صورت صحیح می تواند راهگشای غلبه بر بسیاری از مسائل باشد. برنامه ای که می تواند مقدمه و الگویی برای برنامه ریزی های درازمدت و البته مرحله به مرحله محسوب گردد.

جادوی فکر عظیم همان گونه که از نامش پیداست، در پی آن است تا به طور هم زمان فواید دوراندیشی و بلندنظری را به افراد گوشزد کند. دراین بین تفکرات خُرد، معمولاً مزاحم فرایند پیروزیت خواهند بود. ضمن این که با جذب انرژی های منفی از محیط به ترمز پیروزیت افراد تبدیل می گردد.

جادوی فکر عظیم راه چارههای عملی و ساده ای برای عظیم اندیشی در عین خرسندی از زندگی، ارائه می دهد. انتشارت مروارید کتاب جادوی فکر عظیم را با ترجمه ژنا بخت آور در 308 صفحه و به قیمت 28 هزار تومان روانه بازار نموده است.

انتهای پیغام/4104/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 871

به "معرفی کتاب برای زمان قرنطینه: جادوی فکر عظیم از دیوید شوارتز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی کتاب برای زمان قرنطینه: جادوی فکر عظیم از دیوید شوارتز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید