می توان بازی ترسناک The Quarry را بدون فشردن یک دکمه تمام کرد

به گزارش مینی ست، آیا شما از در ارتباط بودن با بازی خود خسته شده اید؟ خب شرکت سوپر مسیو (Super Massive) کار را برای شما راحت نموده است. بازی شکار (The Quarry) دارای حالت فیلم (Movie Mode) خواهد بود.

می توان بازی ترسناک The Quarry را بدون فشردن یک دکمه تمام کرد

حالت فیلم، همانطور که از نامش تعیین است، به کاربران اجازه خواهد داد تا فرآیند کامل این بازی را دیدن نمایند. به این معنا که شما روی مبل خود نشسته، برای خود چیپس و پفک تهیه نموده و بازی را دیدن خواهید کرد. شما در این حالت هیچ تأثیری در داستان و فرایند بازی نخواهید داشت. به همین علت هیچ ارتباطی با آن نیز ندارید.

طبق چیزی که اعلام شده این حالت دارای 3 شکل مختلف خواهد بود:

  • همه زنده بمانند
  • همه بمیرند
  • جایگاه کارگردان

دو مورد اول کامل تعیین هستند. به این معنا که همه کرکترهای موجود در این بازی یا زنده مانده و یا می میرند. حالت جایگاه کارگردان کمی فرق دارد. شما در این بخش زمانی که آغاز را انتخاب می کنید، باید یک سری رفتار را برای شخصیت های داخل بازی انتخاب کنید. برای مثال اینکه زیر فشار چگونه عمل نمایند یا اینکه در مکالمات چگونه پاسخ دهند. این موارد روی تصمیمات آن ها و نتیجه بازی تأثیر خواهد گذاشت.

به احتمال زیاد شرکت سوپرمسیو تصمیم دارد تا حالت فیلم را برای تجربه دوباره بازی باز کند. به علت اینکه اگر در همان اول کار وجود داشته باشد، شما می توانید بازی را دیدن نموده و هیچ ارتباطی با آن نداشته باشید. در این صورت کل طراحی گیم پلی بی هدف خواهد بود.

اینکه شرکت های سازنده به فکر ایجاد خلاقیت در عناوین خود هستند بسیار ستودنی است. با اینحال بعضی از این موارد بسیار عجیب هستند. برای مثال همین حالت فیلم بازی شکار به شدت عجیب است. یکی از نکات مهم بازی ها حس درگیر شدن و ارتباط بازیکن با عنوان مورد نظر است. اصلاً به همین علت است که گیم پلی تا این حد در طراحی بازی اهمیت دارد. حال با حذف کردن این مورد از بازی دیگر استفاده کردن از کلمه بازی برای آن اشتباه است و دیگر یک فیلم است.

اگر این حالت در اولین تجربه نیز وجود داشته باشد، قطعاً مورد ناپسندی برای جامعه گیمینگ خواهد بود. حتی برای تیم سازنده. به علت اینکه بسیاری از افراد روی بخش طراحی بازی و گیم پلی و تصمیمات مختلف کار نموده اند. حال با حذف این بخش زحمات این افراد نیز زیر سؤال می رود.

بازی شکار در تاریخ 20 خرداد برای کنسول های نسل 8 و 9 به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. این بازی به سبک تصمیم گیری بوده و از لحاظ بصری به شدت قوی خواهد بود.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2008

به "می توان بازی ترسناک The Quarry را بدون فشردن یک دکمه تمام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می توان بازی ترسناک The Quarry را بدون فشردن یک دکمه تمام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید