نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی برگزار می گردد

به گزارش مینی ست، امین آصفی، از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی با مشارکت ناشران، موزعان و کتاب فروشان اطلاع داد.

نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه رسانه های مینی ست، امین آصفی، مدیرمسئول انجمن ناشران آموزشی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مجازی ناشران آموزشی کشور، بیان نمود: این نمایشگاه با مدیریت و برنامه ریزی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی در دو فاز و برای دو گروه برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: در فاز نخست که به صورت غیرمتمرکز پیش بینی شده است؛ فروش به وسیله سایت اختصاصی ناشران، در زمان معین و با شرایط یکسان انجام می گردد. فاز دوم به صورت متمرکز است و کتاب ها در یک سایت با قوانین خاص عرضه خواهند شد.

آصفی ادامه داد: هر دو فاز نمایشگاه مجازی، برای دو گروه در نظر گرفته شده است. گروه نخست، ناشران آموزشی و گروه دوم کتابفروشان، موزعان و پخشی های کتاب های آموزشی. در فاز نخست به صورت غیر متمرکز، فروش کتاب در سایت های خود ناشران در زمان مشترک در سایت ناشران به صورت جداگانه با شرایط یکسان و تخفیف یکسان و شرایط مشابه برگزار می گردد.

مدیرمسئول انجمن ناشران آموزشی گفت: فاز نخست برای گروه ناشران از 14 تیرماه همزمان با روز قلم به مدت یک هفته برگزار خواهد شد. ناشران آموزشی، کتاب های خود در این مرحله را با تخفیف 30 درصدی عرضه می نمایند. زمان شروع نمایشگاه مجازی ویژه کتابفروشی ها، موزعان و پخشی های کتاب های آموزشی، متعاقبا اعلام خواهد شد.

آصفی، درباره فاز دوم نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی بیان نمود: فاز دوم به صورت متمرکز خواهد بود. برای برگزاری این نمایشگاه در حال آنالیز امکانات سایت و رایزنی با شرکت های نرم افزاری و ناشرانی که تجربه این نوع فروش را دارند، هستیم.

وی اضافه کرد: در فاز دوم، همه ناشران و کتابفروشی های آموزشی می توانند کتاب های خودشان را در سایت نمایشگاه بارگذاری نمایند. در این فاز، کتاب ناشران و در مرحله بعدی کتاب کتابفروشان آموزشی به فروش خواهد رسید. زمان این دو نمایشگاه متمرکز هم متعاقبا اعلام خواهد شد.

آصفی ادامه داد: نوشت افزار، لوازم التحریر و سایر کتاب هایی که به نوعی با آموزش، فضای تحصیلی و مدرسه ارتباط دارند نیز در این نمایشگاه، عرضه خواهند شد.

منبع : ایبنا

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1044

به "نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید