کودک چهار ساله بیجاری؛ کم سن ترین خریدار نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش مینی ست، علی رمضانی گفت: تا سرانجام دومین روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران، کم سن ترین خریدار کتاب، کودک چهار ساله از شهر بیجار استان کردستان است که والدینش کتاب هایی با موضوع دانش کودک را برای او خریداری کردند.

کودک چهار ساله بیجاری؛ کم سن ترین خریدار نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، علی رمضانی (رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران) با سرانجام دومین روز نمایشگاه از خرید 220 هزار و 114 نسخه کتاب به ارزش 148 میلیارد و 223 میلیون و 310 هزار و 801 ریال از سوی مردم اطلاع داد. او با اشاره به تعداد سفارش های ثبت شده از سوی مردم در دو روز گذشته نمایشگاه گفت: خریداران با گذشت دو روز از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران توانستند 41 هزار و 657 سفارش را ثبت نمایند که از مجموع کل سفارش های ثبت شده، 25 هزار و 578 سفارش از سوی ناشران به باجه های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شد و مابقی (16 هزار و 76 سفارش) در انتظار ارسال است.

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با بیان این که تا به امروز کم سن ترین خریدار کتاب، کودک چهار ساله از شهر بیجار استان کردستان است که والدینش کتاب هایی با موضوع دانش کودک را برای او خریداری کردند. بعلاوه مسن ترین خریدار کتاب تا به امروز فردی 92 ساله از استان تهران بوده که پنج نسخه کتاب خریداری نموده است.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور بیش از دو هزار 100 ناشر داخلی و خارجی و 24 کشور خارجی از سوم بهمن ماه شروع و تا دهم بهمن ماه 1400 ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به ketab.ir مراجعه نمایند.

مرکز پاسخگویی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با شماره 91009898-021 با 70 کارشناس به طور مستمر در حال پاسخگویی به سوالات مخاطبان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1939

به "کودک چهار ساله بیجاری؛ کم سن ترین خریدار نمایشگاه مجازی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کودک چهار ساله بیجاری؛ کم سن ترین خریدار نمایشگاه مجازی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید