برانکو پرسپولیس را در حضور پروین ارنج کرد

به گزارش مینی ست، برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین تمرین تیمش ترکیب تیمش را در حضورش علی پروین معین کرد.

برانکو پرسپولیس را در حضور پروین ارنج کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:15 امروز (جمعه) در زمین شماره یک استادیوم آزادی برگزار گردید.

خبرنگاران حاضر در محل تمرین اجازه ورود به کنار زمین را پیدا نکردند و از روی سکوها به تهیه گزارش پرداختند. طبق قوانین آنها فقط در 15 دقیقه ابتدایی اجازه تماشای تمرین را داشتند.

برخی از خبرنگاران برخلاف قوانین عمل نموده و به کنار زمین رفتند که این مسئله با واکنش تند نماینده هندی AFC روبرو شد و او این دسته از خبرنگاران را تهدید کرد که اگر روی سکوها نروند آی دی کارت آنها را خواهد گرفت. این نماینده AFC در نشست خبری وقتی متوجه شد یکی از خبرنگاران با موبایل خود در حال صحبت است به وی اظهار داشت فردا او را در نشست خبری بعد از مسابقه نبیند.

در حالی که خبرنگاران ایرانی اجازه ورود به کنار زمین را پیدا نکردند، تعدادی از خبرنگاران ژاپنی بدون مشکل به کنار زمین رفتند. این مسئله با همکاری مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام شد.

حمیدرضا گرشاسبی و علی پروین در اوایل تمرین وارد استادیوم آزادی شده و تمرین سرخ پوشان را در کنار زمین نظاره گر بودند.

حسین ماهینی که چندی پیش پایش را عمل نموده برای تماشای تمرین پرسپولیس به استادیوم آمده بود. او با دیدن پروین به سمت او رفت و وی را در آغوش گرفت. پروین به وی گفت که از مصدومیتش خیلی ناراحت شده و دوست داشت که او هم در فینال بازی کند.

خبرنگاران با دیدن پروین دور او گرفتند و او با خنده به خبرنگاران گفت من برای دیدن تمرین به اینجا آمده ام نه شما که جلوی چشم مرا گرفته اید!

پروین، گرشاسبی و ماهینی روی نیمکت مربیان مستقر شده و تمرین پرسپولیس را نظاره گر شدند. مربیان سرخ پوشان برای اینکه تمرکز بازیکنان به هم نخورد صبر کردند تا در اتمام تمرین نزد پروین بیایند.

با توجه به اینکه عوامل زیادی در کناره های زمین چمن استادیوم آزادی مشغول کار بودند آنها با دیدن بازیکنان و مربیان پرسپولیس قصد نزدیک شدن به سرخپوشان داشتند که این مسئله با تذکر نمایندگان AFC روبرو شد.

بازیکنان پرسپولیس پس از گرم کردن بدن های خود به فوتبال در یک نیمه زمین پرداختند.

پسر برانکو و همسرش نظاره گر تمرین بودند.

ترکیبی که برانکو ایوانکوویچ در آخرین تمرین تیمش ارنج کرد به این شکل بود: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شایان مصلح، آدام همتی، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، علی علیپور، گادوین منشا.

همچنین پیش از شروع تمرین پرسپولیس، سرمربیان دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در زمین چمن استادیوم آزادی طبق برنامه ریزی قبلی با جام قهرمانی عکس گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 90

به "برانکو پرسپولیس را در حضور پروین ارنج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو پرسپولیس را در حضور پروین ارنج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید