بیانیه فوری باشگاه پرسپولیس درباره جابجایی

به گزارش مینی ست، در اطلاعیه باشگاه آمده است: پس از گذشت چند روز از خاتمه فصل گذشته که با قهرمانی پرسپولیس در هر دو جام باشگاهی همراه بود، فعالیت های نقل و انتقالاتی باشگاه نیز شروع شد تا پرسپولیس بتواند حضوری قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر و بعلاوه لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

بیانیه فوری باشگاه پرسپولیس درباره جابجایی

از همین رو مذاکره با بازیکنانی که طبق نظر سرمربی محترم تیم، قراردادشان باید تمدید می شد از همان هفته گذشته شروع شده و تمدید قرارداد این گروه از بازیکنان تقریبا در مراحل پایانی است.

علاوه بر این، طبق لیستی که یحیی گل محمدی به باشگاه ارسال داشته، باشگاه در حال مذاکره با گزینه های مدنظر است و بدیهی است تا زمانی که توافق حاصل نشده، نمی توان در این زمینه به طرفداران عزیز اطلاع رسانی کرد.

طرفداران فهیم پرسپولیس به خاطر دارند که فصل گذشته نیز مدیریت باشگاه در کمال آرامش و به دور از هر گونه هیاهو بر اساس برنامه و نیازهای کادر فنی اقدام کرد و سال جاری نیز طبق همین رویه پیش خواهیم رفت تا علاوه بر حفظ شأن و منزلت باشگاه بزرگ پرسپولیس، جذب بازیکنان مورد نظر در چارچوب تعریف شده و البته در کمترین فاصله زمانی انجام گردد.

از طرفداران عزیز می خواهیم نسبت به برخی اتفاقات طراحی شده در فضای مجازی هوشیار باشند و بعلاوه از رسانه های محترم خواهشمندیم از حدس های بی مورد پیرامون فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس پرهیز نمایند تا باشگاه در آرامش کامل بتواند برای بستن تیمی قدرتمند و رفع کردن نیازهای کادر فنی اقدام کند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1402 بروزرسانی: 1 تیر 1402 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2217

به "بیانیه فوری باشگاه پرسپولیس درباره جابجایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه فوری باشگاه پرسپولیس درباره جابجایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید