تداوم ابهام درباره حضور عیسی آل کثیر در پرسپولیس

به گزارش مینی ست، بعد از اینکه قرارداد عیسی آل کثیر با سپاهان به مشکل خورد و ثبت نشد، خیلی ها از بازگشت این بازیکن به پرسپولیس صحبت کردند. گل محمدی مخالف بازگشت آل کثیر بود و حتی در مصاحبه هایش هم این موضوع را تایید کرد.

تداوم ابهام درباره حضور عیسی آل کثیر در پرسپولیس

با این حال این مهاجم جنوبی به غیر از اینکه شخصا پیگیر بازگشتش به پرسپولیس شده بود، یکی از نزدیکان گل محمدی که یحیی احترام زیادی برای او قائل است را واسطه کرد تا سرمربی پرسپولیس با بازگشت عیسی موافقت کند. یحیی با وجود اینکه موافق بازگشت این بازیکن نبود، در نهایت با برگشتن عیسی موافقت کرد و قرار بود این بازیکن قبل از خاتمه زمان جابجایی قرارداد داخلی خود را با سپاهان فسخ کند و با انجام کار های مربوطه به پرسپولیس برگردد.

با توجه به احتیاج پرسپولیس به جذب دو مهاجم، گل محمدی اصرار داشت که کار های مربوط به بازگشت آل کثیر زود انجام گردد و قبل از خاتمه جابجایی عیسی بازیکن آزاد باشد. او قصد داشت به غیر از آل کثیر یک مهاجم خارجی را هم جذب کند تا با تقویت خط حمله خودش به استقبال لیگ قهرمانان آسیا برود. یحیی قصد داشت بعد از اینکه قرارداد عیسی فسخ شد و خیالش از بابت آمدن او راحت شد، یکی از مدافعان خود را در فهرست مازاد قرار دهد تا بتواند فهرست را برای خرید مهاجم خارجی خالی کند.

از آنطرف مدیران سپاهان پیگیر حل مشکل ثبت قرارداد آل کثیر بودند تا بتوانند از بازیکن جدیدشان استفاده نمایند. از همین رو به آل کثیر گفتند دست نگه دارد تا آن ها مشکل به وجود آمده را حل نمایند. عیسی هم به خیال اینکه مشکلش با سپاهان حل خواهد شد و می تواند به قرارداد چربی که با این تیم بسته برسد، منتظر حل شدن مشکلش شد. مشکل، اما رفع نشد و هنوز هم پابرجاست. با این تفاوت که دیگر این بازیکن نمی تواند به پرسپولیس برگردد.

گل محمدی وقتی متوجه بدقولی دوباره آل کثیر شد، هیچ بازیکنی را در فهرست مازاد قرار نداد و گفت با همین نفرات به کارش ادامه خواهد داد. پرسپولیس یک جای خالی دارد و یحیی گل محمدی می خواهد این جای خالی را صرف خرید مهاجم خارجی کند. این درحافهرست که درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مدعی شد اگر آل کثیر بازیکن آزاد شناخته گردد، با او مذاکره خواهد نمود تا به پرسپولیس برگردد. با این حال گل محمدی مهاجم خارجی را به آل کثیر ترجیح می دهد و اولویتش خرید مهاجم خارجی است.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 12 شهریور 1402 بروزرسانی: 12 شهریور 1402 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2243

به "تداوم ابهام درباره حضور عیسی آل کثیر در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم ابهام درباره حضور عیسی آل کثیر در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید