تزریق شادی به جامعه یکی از ضروری ترین نیازهای جامعه است

به گزارش مینی ست، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری تبریز از آغاز پویش همگانی یک قدم برای حال خوب خبرداد.

تزریق شادی به جامعه یکی از ضروری ترین نیازهای جامعه است

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ دکتر رسول جوانعلی آذر در نشست خبری رونمایی از فراخوان طراحی نشانه پویش همگانی یک قدم برای حال خوب گفت:با توجه به اتفاقات رخ داده در جامعه به ویژه کووید 19 در حال حاضر تزریق شادی به جامعه یکی از ضروری ترین نیازهای جامعه است.

وی خاطر نشان شد: بر همین اساس با استفاده از نقطه نظرات کارشناسان و جمع بندی خروجی آن پویشی را با شعار بیایید همه بگوییم سیییب آغاز کردیم تا بتوانیم به نوعی جامعه را به سوی شاد محوری سوق دهیم .

جوانعلی آذر تصریج کرد:برای همه وظایفی که جهت اجرا در سال آینده برای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز پیش بینی شده است، برنامه ریزی ویژه ای داریم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی تبریز همچنین خاطر نشان شد: سعی می کنیم برای اجرای این برنامه ها هر سال یک ضرورت و نیاز را مطرح و بولدکنیم که سال جاری و سال آینده حوزه نشاط اجتماعی و تولید شادیاز ویژه برنامه های این سازمان خواهد بود .

جوانعلی آذر ادامه داد: از مجموعه شهرداری، سازمان ها، نهادها و تشکل های مردم نهاد تقاضا داریم، در این حوزه حضور داشته و پای کار باشند؛ از فرد فرد شهروندان هم دعوت می کنیم هر کس در حد تفاهم یک قدم برای حال خوب بردارد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری تبریز؛ با ابیان اینکه از اواخر اسفند سال جاری تا انتها اسفند سال 1401، این سازمان در حوزه نشاط اجتماعی و تولید شادی فعالیت خواهد کرد،گفت؛ درپویش همگانی یک قدم برای حال خوب، جشنواره های متعددی اجرا خواهدشد که می طلبد همگان برای بهترشدن برنامه ها پای کار بیایند و رسانه ها هم نقش اساسی داشته باشند چرا که به همت رسانه می توان این پویایی را شکل داد.

جوانعلی آذر تاکید کرد: منظور از این پویش صرفاً خنده نیست بلکه هر اقدامی که بتواند به مجموعه حال خوب کارساز باشد به آن دعوت است.

وی در انتها یاد آور شد: با هماهنگی های به عمل آمده بودجه ای 170 میلیارد ریالی ازطرف شهرداری برای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در نظرگرفته شده ،که از محل این بودجه برای عملیاتی شدن آن استفاده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1965

به "تزریق شادی به جامعه یکی از ضروری ترین نیازهای جامعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق شادی به جامعه یکی از ضروری ترین نیازهای جامعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید