دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار ایران 1401 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود

به گزارش مینی ست، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار ایران با توجه ویژه به کرونا را برگزار می کند.

دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار ایران 1401 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در پی برگزاری سلسله وبینار های کارآفرینی و استراتژی و استقبال استادان، کارآفرینان، متخصصان و دانشجویان از این رویدادها، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار ایران با توجه ویژه به کرونا را برگزار می کند.

علی داوری دبیر علمی دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار و عضو هیات علمی دانشگاه تهران در خصوص این کنفرانس گفت:در دو سال اخیر شرکت ها و کارآفرینانی توانسته اند در بحران کرونا و تحریم ها پیروز باشند که استراتژی های تاب آوری مناسب و بهبود مدل کسب توجه داشته اند، از این رو دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بر اساس مسئولیت اجتماعی خود و با رسالت تربیت کارآفرینان و حمایت از صاحبان کسب و کار، دومین کنفرانس دیده بان کسب و کار ایران 1401 را با موضوع پایش و تحلیل کسب و کار و کارآفرینی برگزار می کند. این رویداد که از دوم لغایت ششم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و در پی ایجاد فرصتی هستیم تا دانشگاهیان و فعالان اکوسیستم کارآفرینی و مدیران عامل و کارشناسان تجربیات خود را برای تدوین نقشه راه کسب و کار ها برای سال 1401 مطرح کنند.

وی افزود: در این کنفرانس، به روزترین مباحث حوزه دیده بانی کسب و کار و کارآفرینی از طریق اعضای هیأت علمی دانشکده کارآفرینی و سایر دانشگاه ها، کارآفرینان، بنیانگذاران استارت آپ های پیروز و مدیران بخش دولتی و خصوصی مطرح و بررسی خواهد شد و مدل دیده بان کسب و کار ایران 1400 معرفی خواهد شد. در این رویداد پایش و تحلیل جامعی از ریسک ها و فرایند های پیش رو و استراتژی های پسا کرونا ارائه خواهد شد و اساتید، کارآفرینان و مدیران اجرایی حضور خواهند یافت و با دیده بانی صنایع و شرکت های پیروز، راه چاره هایی برای توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور پیشنهاد می کنند. این کنفرانس با موضوع پایش و تحلیل کسب و کار و کارآفرینی به فعالان اکوسیستم کسب و کار در کاهش مسائل کمک می کند.

داوری در خصوص اهداف کنفرانس افزود: دیده بانی ریسک ها و فرایند های پیش روی کسب و کار ها در سال 1401، دیده بانی استراتژی کسب و کار ها در کرونا و پساکرونا، دیده بانی صنایع و شرکت های پیروز، دیده بانی توسعه اکوسیستم کارآفرینی در سال 1401 از اهداف این کنفرانس است همچنین محور های آن شامل، نوآوری مدل های کسب و کار، تحلیل گری و هوش تجاری در توسعه کسب و کار، نقش منتورینگ، کوچینگ و مشاوره در توسعه کسب و کار، استراتژی های رشد استارتاپ ها و اسکیل آپ، استراتژی های توسعه سازمان کارآفرین، تصمیم گیری کارآفرینانه: هدف گرایی، امکان گرایی و بریکلاژ، استراتژی های منابع انسانی و بازاریابی و زنجیره تامین، تاب آوری انطباقی و توسعه ای کسب و کار در کووید 19، استراتژی های کسب و کار در پساکرونا، مرور تجربیات بین المللی کسب و کار ها در کووید 19، سیاست های دولت و توانمندسازی اکوسیستم کارآفرینی است.

وی ادامه داد: این کنفرانس در 5 وبینار از از 2 الی 6 بهمن سال 1400 از ساعت 17 الی 19:30 برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، این کنفرانس به صورت کاملا مجازی و با حضور متخصصان سیاستگذاری محیط کسب و کار و توسعه کارآفرینی، شنبه دوم بهمن سال 1400 ساعت: 17 الی 19:30 برگزار می شود.

کارگاه ها و ارائه مقالات دانشجویی در کنفرانس نیز به شرح ذیل است:

کارگاه متاورس و فرصت های کارآفرینی و توسعه کسب و کار

برگذاری این کارگاه در روز دوشنبه 14 بهمن 1400 در https://eseminar.tv

ارائه مقالات دانشجویی از طریق دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد

زمان برگذاری ارائه مقالات دانشجویی به زودی در وبسایت رسمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اعلام خواهد شد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دانشکده کارافرینی تهران به آدرس https://ent.ut.ac.ir/conference1401 مراجعه فرمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1949

به "دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار ایران 1401 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار ایران 1401 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید