زن آزارگر، صحنه&zwnj شکنجه سگی را در فضای مجازی منتشر کرد!

به گزارش مینی ست، او را هدف می گیرد. با اسلحه ای که به سمتش گرفته، نگاهش می کند. همه چیز برایش مثل یک شوخی می ماند. اما ثانیه ای بعد گلوله حیوان را نقش بر زمین می کند. سگ، هدف شلیک این زن آزارگر قرار می گیرد. غرق خون می شود. صدای ناله اش بلند می شود.

زن آزارگر، صحنه&zwnj شکنجه سگی را در فضای مجازی منتشر کرد!

این ها سکانس هایی از یک کلیپ غم انگیز در کرمانشاه است. زن جوانی که از آزار حیوانات لذت می برد، فیلمی ناراحت کننده را در فضای مجازی منتشر کرد و اقدام هولناکش را در برابر دید مردم جامعه قرار داد.

ورود دستگاه قضائی و پلیس

این فیلم مردم را تحت تأثیر قرار داد و آنقدر دست به دست چرخید که در نهایت پلیس وارد عمل شد. باید هرچه زودتر این زن بی رحم دستگیر می شد. مأموران پلیس کرمانشاه موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

شهرام کرمی، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه صبح امروز به این مسأله واکنش نشان داد. او از دستگیری زنی خبر داد که سگ های ولگرد را آزاد می داد.

بازداشت زن سگ آزار

او به فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده و در آن زنی اقدام به شلیک گلوله به سمت یک سگ می کند، اشاره کرد و گفت: انتشار این فیلم منزجرکننده که عملی غیراخلاقی و خلاف انسانیت بود، جریحه دارشدن افکار عمومی را به دنبال داشت؛ بنابراین در این راستا، دستگاه قضائی استان دستور شناسایی و دستگیری این زن حیوان آزار را صادر کرد. قرار شد به شکلی قاطع برخورد قانونی با او صورت گیرد. در نهایت نیز این زن روز هشتم آذر با تلاش اطلاعاتی ضابطان دستگاه قضائی شناسایی و دستگیر شد، همچنین پرونده قضائی برای او تشکیل شده است.

اعدام سگ های ولگرد

پس از شناسایی این زن و دستگیری او مأموران پلیس دریافتند که این زن نخستین بارش نبوده که اقدام به حیوان آزاری می کند. با بررسی های به عمل آمده تعیین شد که او قبلا نیز تلاش هایی برای اعدام چندین سگ ولگرد داشته است. اما هنگامی که قصد انجام چنین کار بیمارگونه ای را داشته، با دخالت همسایگان تلاشش ناکام مانده است.

تا اینکه این زن در آخرین اقدامش با تفنگ یک سگ را مورد هدف قرار داده و با شلیک گلوله آن را مجروح می کند. او از اقدام خود نیز فیلمی گرفته و در فضای مجازی پخش می کند.

این در حالی است که دادستان کرمانشاه خبر از مساعدبودن حال سگ مجروح داد: سگی که توسط این زن مجروح شده بود، تحت مداوا قرار گرفته و طبق نظر دامپزشکان شرایط مساعدی دارد.

پرونده ای مشابه

اما این نخستین زنی نیست که دست به چنین اقدام هولناکی می زند. درواقع این زن در چهار سال اخیر، دومین زنی است که از آزار حیوانات لذت می برد و حتی آن را در معرض دید عموم قرار می دهد. پیش از این نیز پرونده ای مربوط به حیوان آزاری، سروصدای بسیار زیادی به پا کرد. دختری که چهار سال پیش به خاطر کلیپ های ترسناک و بی رحمانه اش معروف شد. اوایل سال95 بود که این پرونده روی میز پلیس قرار گرفت. دختر جوانی با انتشار چهار ویدیو در اینستاگرام از رفتار خشن خود با حیوانات پرده برداشت.

کلینیک حیوان آزاری

این دختر کلینیک نگهداری از حیوانات داشت. او حتی برای کارش تبلیغات هم کرده بود. به دلیل همین تبلیغات افرادی نیز حیوانات خود را نزد این دختر امانت دادند. اما او با انتشار کلیپ های وحشتناک پرده از رفتار خشن خود با حیوانات برداشت. با این حال، ادعا کرد که در این کلینیک از حیوانات به روش خودش نگهداری می کند و آنها را آموزش می دهد.

در یکی از کلیپ های بسیار خشن این فرد، او پایش را روی گلوی سگ گذاشت و اقدام به واردکردن فشار به گلوی سگ می کرد. در کلیپی دیگر نیز سر سگ ها را به زمین کوبید.

تجمع و اعتراض

پس از انتشار این کلیپ تعدادی از افرادی که حیوانات خود را برای نگهداری به این فرد سپرده بودند، مقابل خانه او تجمع کردند. آنها خواستار تحویل دریافت حیوان خود شدند، ولی این دختر آزارگر مخالفت کرد و حیوانات را به صاحبان شان تحویل نداد. سرانجام نیز با دخالت کلانتری محله موضوع با تحویل دادن حیوانات به سرانجام رسید.

اختلالات روانی آزارگران خشن

این در حالی است که روانشناسان چنین اقدامی را ناشی از اختلالات روانی فرد می دانند. به اعتقاد آنها این مسأله در هر فردی و در هر کجای دنیا اگر دیده شود، به نوعی نشان از اختلال شخصیت فردی است. در نتیجه این موضوع محدودیت جغرافیایی ندارد. معمولا این افراد از مرزهای سلامت روان فاصله گرفته اند. به گفته روانشناسان حیوان آزاری، معمولا ناشی از عدم آگاهی است. این افراد با مقوله ای به نام حقوق حیوانات آشنا نیستند. درواقع از نظر کارشناسان، جامعه ما به اندازه کافی در بحث آموزش پیشرفت نداشته است و آموزش می تواند بسیاری از مسائل را کنترل کند. این موضوع طبیعتا بسیار موثرتر از مجازات های انضباطی و انتظامی خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1321

به "زن آزارگر، صحنه&zwnj شکنجه سگی را در فضای مجازی منتشر کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن آزارگر، صحنه&zwnj شکنجه سگی را در فضای مجازی منتشر کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید