لایو تکان دهنده نوجوان 14 ساله با یک بلاگر معروف!

به گزارش مینی ست، خبرنگاران : خبر تکان دهنده بود؛ از سقوط یک هواپیما، واژگونی اتوبوس، شکستن رکورد فوتی های کرونا یا انفجاری عظیم در گوشه ای از دنیا حرف نمی زنیم، سوژه ما نوجوان 14 ساله ای است که شاید پدر و مادرش گمان می کنند ساعت های متمادی که سر در گوشی و تبلت دارد، مشغول حل کردن تمرین ریاضی یا پاسخ به سوالات علوم و جغرافیاست. اما ماجرا فاجعه آمیزتر از این حرف هاست.

لایو تکان دهنده نوجوان 14 ساله با یک بلاگر معروف!

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خراسان، صحبت های این نوجوان 14 ساله با یک بلاگر معروف که تبلیغ سایت های شرط بندی می کند و لایوهای نیمه برهنه از خودش می گذارد دو سه روزی است که فضای مجازی را پر کرده است تا جایی که وزیر ارتباطات هم درباره آن واکنش نشان داد و گفت: فیلم منتشر شده، تلخ و آزاردهنده بود و به نظر می رسد نهادهایی که وظیفه امداد رسانی به بچه ها و نوجوانان را دارند باید وارد عمل شوند. اگر یکی از نوجوانان ما این چنین وضعیتی دارد باید به مشکل رسیدگی کرد، این رفتار نتیجه مسائل دیگر در جامعه است.

البته در روزهای گذشته تجزیه و تحلیل های به اصطلاح کارشناسانه کاربران و فعالان فضای مجازی که هر کدامشان از دید خود به این موضوع نگاه می کنند در شبکه های اجتماعی بازتاب پیدا کرد. این در حالی است که مقصر یک فرد یا یک نهاد خاص نیست؛ پدر و مادرها، آموزش و پرورش، معلمان، متولیان نظارت بر فضای مجازی، دست اندرکاران امور فرهنگی، مبلغان دینی و ... همه و همه ما یک طرف ماجرا هستیم و کوتاهی در رهاکردن بچه ها و نوجوانان در بحرانی ترین سن دوران زندگی هیچ گاه قابل بخشش نخواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1346

به "لایو تکان دهنده نوجوان 14 ساله با یک بلاگر معروف!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایو تکان دهنده نوجوان 14 ساله با یک بلاگر معروف!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید