مهاجم جنجالی در فکر بازگشت به پرسپولیس

به گزارش مینی ست، پرسپولیس در فصل نقل وانتقالات تابستانی عیسی آل کثیر را از دست داد و درحالی که انتظار می رفت این بازیکن راهی تراکتور گردد او با یک قرارداد خوب راهی سپاهان شد. این انتقال بازتاب زیادی در رسانه ها داشت، اما هنوز فصل شروع نشده صحبت از جدایی آل کثیر از سپاهان است. گویا قرارداد بالای این بازیکن در سپاهان بعضی حواشی را به همراه داشته و از طرفی آل کثیر متوجه شده که شاید در اندیشه های تاکتیکی ژوزه مورایس جای چندانی نداشته باشد و در این سن وسال باید از روی نیمکت بازی های تیمش را دیدن کند.

مهاجم جنجالی در فکر بازگشت به پرسپولیس

با توجه به همین مساله نزدیکان عیسی باب مذاکره را با مسئولان باشگاه سپاهان برای جدایی عیسی شروع نموده اند. در سوی دیگر البته باید دید مورایس چه نظری در این باره دارد چراکه با وجود اینکه او شهریار مغانلو و کاوه رضایی را در این پست در اختیار دارد، اما با توجه به اینکه این تیم در آسیا نیز حضور دارد و باید در سه جبهه بجنگد شاید این مربی پرتغالی ترجیح دهد تا همچنان آل کثیر را حفظ کند تا دستش برای استفاده از ستاره ها بازتر باشد.

اما شاید خیلی ها فکر نمایند که مقصد عیسی بعد از ترک سپاهان، پرسپولیس خواهد بود درحالی که بعید است این اتفاق رخ دهد. البته خود عیسی بسیار مشتاق است تا دوباره سرخپوش گردد، اما با چراغ قرمز یحیی گل محمدی روبرو شده است. گویا یحیی از اینکه عیسی سپاهان را به پرسپولیس ترجیح داد از او خیلی شاکی است و به این خاطر تمایلی برای جذب دوباره او ندارد. در این میان ممکن است بعضی از بازیکنان پرسپولیس بخواهند برای تغییر نظر یحیی پادرمیانی نمایند. این وسط مدیریت باشگاه پرسپولیس هم جذب آل کثیر را به جای مهاجم خارجی ترجیح می دهد، اما به شرطی که عیسی شرایط مالی درویش را بپذیرد. ناگفته نماند خود یحیی همچنان امیدوار به پیدا کردن یک مهاجم خارجی خوب برای تیمش است. نباید فراموش کرد چه با آمدن عیسی و چه مهاجم خارجی یک بازیکن بزرگسال باید از پرسپولیس کنار گذاشته گردد.

منبع: فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1402 بروزرسانی: 18 مرداد 1402 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2235

به "مهاجم جنجالی در فکر بازگشت به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم جنجالی در فکر بازگشت به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید