واریزی های به جای مانده تا انتها سال کدامند؟

به گزارش مینی ست، به گزارش خبرنگاران، اسفند ماه از نظر واریزی، شلوغ ترین ماه امسال بود. چرا که عیدی، سود سهام عدالت، دو یارانه نقدی و یارانه معیشتی بنزین از جمله واریزی های این ماه بودند.

واریزی های به جای مانده تا انتها سال کدامند؟

یارانه معیشتی بنزین در روز 9 اسفند ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. مبلغ این یارانه برای هر خانوار بین 55 تا 205 هزار تومان بود. دومین یارانه نیز یارانه نقدی بود که به مبلغ 45 هزار تومان برای هر نفر در روز 20 اسفند ماه واریز شد.

در این ماه همچنین بسیاری از شاغلین عیدی خود را گرفتند. مبلغ عیدی امسال برای بازنشستگان و کارمندان به صورت ثابت یک میلیون و 600 هزار تومان بود. همچنین مبلغ 400 هزار تومان برای متاهلان و مبلغ 150 هزار تومان به ازای هر فررند پرداخت شد.

نوترین واریزی نیز به سود سهام عدالت مربوط می شود. طی دو روز گذشته سود سهام عدالت بیش از 43 میلیون سهامدار واریز شد. مبلغ این سود برای دارنده سهام 532 هزار تومان معادل 575 هزار تومان و برای دارنده سهام یک میلیون تومانی نیز یک میلیون و 80 هزار تومان بود.

2 واریزی تا انتها سال

به نظر می رسد دو واریزی دیگر در روزهای به جای مانده از امسال انجام می شود، یکی بسته معیشتی نوروز و دیگری عیدی بازنشستگان جامانده.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طراحی بسته معیشتی عید خبر داد و گفت: پرداخت بسته معیشتی عید را با معاون اول رئیس جمهور مطرح کردم و مردم می توانند منتظر خبرهای خوب باشند.

خبر خوش وزیر کار احتمالا درباره واریز یارانه نو برای ایام نوروز است. مانند یارانه نقدی که دولت به مناسبت 22 بهمن برای برخی از مردم واریز کرد یا یارانه معیشتی رمضان که فروردین ماه سال 1400 به حساب برخی از سرپرستان خانوار پرداخت شد.

همچنبن این احتمال وجود دارد که دولت سبد کالا به مردم بدهد. چرا که مساله بسته معیشتی در دولت سیزدهم پیش از این هم مطرح شده بود.

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت عیدی جاماندگان بازنشستگان کشوری با حقوق اسفند ماه خبر داد.

پیگیری های خبرنگاران از صندوق بازنشستگی کشوری و لشگری از واریز حقوق اسفند ماه در روزهای انتهای سال حکایت دارد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 2045

به "واریزی های به جای مانده تا انتها سال کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریزی های به جای مانده تا انتها سال کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید