آمادگی ایران برای تعامل و همکاری در زمینه تقویت صنعت گردشگری

به گزارش مینی ست، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیامی از دبیرکل سازمان جهانی گردشگری برای حضور در چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در شهر همدان تقدیر کرد و بر تعامل و همکاری برای تقویت صنعت گردشگری تاکید نمود.

آمادگی ایران برای تعامل و همکاری در زمینه تقویت صنعت گردشگری

در پیغام علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری آمده است:

از پیغام محبت آمیز و حامیانه آن مقام عالی بی نهایت متشکرم. میزبانی از جنابعالی به انگیزه برگزاری چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته UNWTO در استان همدان ایران، مایه افتخار و موجب مسرت و خشنودی اینجانب و فعالان گردشگری ایران گشت.

بی شک حضور اثر بخش و روشنگرانه جنابعالی در این رویداد و حمایت های بی دریغی که از روند روبه رشد صنعت گردشگری ایران ابراز نمودید دلگرم کننده ما و تمام فعالان این عرصه است. مواضع صریح و روشن شما در پشتیبانی از کوشش های جمهوری اسلامی ایران برای تقویت بخش گردشگری و دعوت از جهانیان برای تماشای ایران، نشان از درایت و دقت نظر جنابعالی به عنوان بالاترین مقام رسمی UNWTO دارد.

اینجانب ضمن قدردانی دوباره از حضور صمیمی و سازنده شما و همراهان گرامی تان در ایران و خشنودی از نتایج مفید مذاکرات اجرا شده، برای هر گونه تعامل و همکاری در راستای پیشبرد اهداف مشترک جهت تقویت صنعت گردشگری اعلام آمادگی می نمایم.

دعوت صمیمانه ما را برای تجدید دیدار و افتخار میزبانی دوباره در ایران پذیرا باشید.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 105

به "آمادگی ایران برای تعامل و همکاری در زمینه تقویت صنعت گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی ایران برای تعامل و همکاری در زمینه تقویت صنعت گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید