اخبار صنعت

سوزاندن ریشه مفاسد مد نظر مجلس یازدهم باشد

یک حقوقدان گفت: غیر از یاری به معیشت مردم و جلب اعتماد همه گروه ها، از موارد اساسی که مجلس باید مد نظر داشته باشد ایجاد و تصویب قوانین برای سوزاندن ریشه مفاسد است.

17 مرداد 1399

راه اندازی شهرک استارت آپی کشاورزی

مجری پروژه راه اندازی کسب و کار های نوپا در بخش کشاورزی از راه اندازی شهرک استارت آپی بخش کشاورزی خبرداد.

18 تیر 1399

کرونا در اروپا، از تاثیرات مخرب بر اقتصاد ایتالیا تا بی میلی شهروندان آلمانی به سفر

در حالی که کشورهای اروپایی در آستانه تعطیلات تابستان محدودیت های کرونایی را به تدریج کاهش می دهند، اما نتیجه یک آنالیز از بی میلی شهروندان آلمانی به رفتن به سفر در دوران کرونا خبر می دهد.

17 تیر 1399

خبرنگاران حق مسکن کارگران 200 هزارتومان افزایش می یابد

تهران- خبرنگاران- معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور گفت: با پیگیری های این سازمان، مقرر شد حداقل مزد کارگری 5 درصد و حق مسکن کارگران نیز 200 هزارتومان افزایش یابد که این موضوع باید به تصویب هیات وزیران برسد.

11 تیر 1399

هابل لحظه فروپاشی دنباله دار اطلس را ثبت کرد

تلسکوپ فضایی هابل ناسا، آژانس فضایی اروپا طی چند روز گذشته پیروز به ثبت تصویری بی نظیر از لحظه در هم شکستن دنباله داری به نام اطلس(ATLAS) یا سی،2019 وای4 (C،2019 Y4) شده است.

6 تیر 1399

محل ساخت واحدهای 35 متری در تهران تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، این روزها بازار مسکن تشنه فراوری و افزایش ساخت وساز است به طوری که از هر برنامه ای برای بهبود شرایط این بازار استقبال می نماید. یکی از این برنامه ها طرح عجیب درباره ساخت واحدهای کوچک متراژ توسط شهرداری است که در این خصوص وزارت راه...

5 تیر 1399

خبرنگاران ایرانسل آمادۀ جذب سرمایۀ ایرانیان از هر جای جهان است

مدیرعامل ایرانسل، در گفت وگو با ایرانیان خارج از کشور طی یک برنامۀ زندۀ تلویزیونی، فرصت های موجود برای سرمایه گذاری و رویکردهای جدید اپراتور دیجیتال ایران را تشریح کرد.دکتر بیژن عباسی آرند، که ساعت 22 یکشنبه شب، 31 فروردین 1399، در برنامۀ زندۀ مشاور شبکۀ...

1 تیر 1399

نوسازی ناوگان جاده ای با کامیونهای دست دوم!

یک کارشناس صنعت خودرو از واردات کامیون های دست دوم با صرف هزینه 20 هزار میلیاردی اطلاع داد و گفت: با وجود کاهش تجارت خارجی در حوزه واردات و صادرات که سبب کاهش ظرفیت حمل بار و به تبع آن افت درآمد رانندگان شده، معین نیست چه استدلالی برای نوسازی ناوگان باری...

28 خرداد 1399

روز زمین پاک؛ روزی برای بها دادن به سرمایه های کره مادر

هر روز بی آنکه به جسم خسته و رنجورش فکر کنیم، بر پهنه مهربانیش راه می رویم، می دویم و به کار و زندگی مشغول هستیم. زمین، مادری مهربان است که عاشقانه فرزندان خود را دوست دارد و به آنان مهر می ورزد. با اینکه گاهی، مورد بی مهری و آزار آنان قرار می گیرد، ولی خم...

28 خرداد 1399

دوگانگی در مدیریت زنجیره ارزش فراوری طیور به فراوریکنندگان مرغ ضرر زده است

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: یکی از دلایل ساختاری معدوم سازی جوجه ها دوگانگی در مدیریت زنجیره ارزش فراوری طیور است .

26 خرداد 1399

پرسپولیس، ارزشمندترین تیم ایران

بعد از شیوع کرونا و ضربه به اقتصاد جهان، تیم های ورزشی نیز با بحران اقتصادی و کاهش قیمت روبرو شدند. تعطیلات مسابقات ورزشی و تعلیق قرارداد های تجاری موجب بحران اقتصادی در بعضی از تیم ها شده و به همین علت بازیکنان فوتبال هم با افت ارزش روبرو شده اند.

22 خرداد 1399

از ایتالیا سوغاتی چه چیزهایی بیاوریم؟

سوغاتی های ایتالیااز همان زمانی که قصد سفر می کنیم لحظه لحظه را با هیجان پشت سر می گذاریم تا زودتر روز شروع ماجراجویی از راه برسد و متاسفانه این روزها زودتر از آن که فکرش را بکنیم به انتها خواهد رسید. راهی مناسب برای زنده نگهداشتن خاطرات سفر خرید سوغاتی...

18 خرداد 1399

معبد آناهیتا برای میزبانی از گردشگران در دوران پساکرونا آماده می شود

مدیر پایگاه میراث فرهنگی معبد آناهیتا کنگاور گفت: این محوطه خود را برای میزبانی گردشگران در دوران پساکرونا آماده می کند.

10 خرداد 1399

دستاورد های مهم بعدی دنیای تکنولوژی چیست؟

پیشرفت مداوم تکنولوژی باعث شده انسان زندگی راحت تری داشته باشد. این پیشرفت ها همچنان ادامه دارد و انسان ها همیشه خواستار رسیدن به مراتب بالاتری از تکنولوژی است.

2 خرداد 1399

اینفوگرافیک ، ضرر و زیان چند شرکت هواپیمایی دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا

با توجه به کسادی بازار شرکت های هواپیمایی به دلیل بحران ایجادشده توسط ویروس کرونا، صنعت هوایی در سال جاری ضرر مالی چشمگیری را تا به امروز شاهد بوده است.

1 خرداد 1399

کرملین: پوتین و ترامپ تلفنی درباره بحران ویروس کرونا تبادل نظر کردند

رؤسای جمهور روسیه و آمریکا روز دوشنبه تلفنی درباره بحران شیوع ویروس کرونا در دنیا و ضرورت مقابله با آن، مصاحبه کردند.

29 اردیبهشت 1399

ویروس چینی مانع افزایش صادرات آمریکا می شود

مشاور اقتصادی عالی کاخ سفید بیان نمود ویروس کرونای چین، افزایش صادرات آمریکا به این کشور که قرار بود پس از امضای فاز اول توافق تجاری اجرایی شود را به تاخیر خواهد انداخت.

25 اردیبهشت 1399

500 واحد مسکن مهر گلبهار در حال واگذاری است

خبرنگاران:گفت:مدیر عامل تعاونی مسکن خانه صنعت و معدن خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 500 واحد مسکونی در شهر جدید گلبهار در حال واگذاری به اعضا است.

22 اردیبهشت 1399

ساخت دستگاه پایش سلامت احشام و هوشمندسازی دامداری ها

پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف پیروز به ساخت دستگاهی شده اند که با نظارت هوشمندانه سبب افزایش کیفیت حفاظت از دام می شود.

22 اردیبهشت 1399

عرضه مرغ شب عید با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار ، نیازی به عرضه مرغ منجمد نیست

ستاد تنظیم بازار همچنان با دقت به رصد و تحولات بازار شب عید پرداخته و نرخ و زمان عرضه مرغ با قیمت مصوب را اعلام کرده است.

16 اردیبهشت 1399
تعداد: (146)