با توجه به شرایط کنونی جامعه ، سال جاری باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس در سراسر کشور برگزار گردید

به گزارش مینی ست، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باتوجه به شرایط کنونی جامعه ، سال جاری باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس نسبت به 39 سال گذشته برگزار گردید.

با توجه به شرایط کنونی جامعه ، سال جاری باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس در سراسر کشور برگزار گردید

به گزارش خبرنگار مینی ست، نصرت الله لطفی عصر آدینه در جمع مینی ست شهرستان ورامین حاضر شد و در مورد راهپیمایی امروز روز قدس بیان نمود: خوشبختانه راهپیمایی یوم الله قدس باشکوه تر و تماشایی تر از سال های قبل و بدون حاشیه برگزار گشت به طوری که در اغلب استان ها با افزایش جمعیت و شکوه بیشتر نسبت به سنوات قبل برگزار گردید.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توضیح داد: در استان هایی از کشور با افزایش جمعیت نسبت به سنوات قبل روبرو نشده است، برآورد جمعیت شرکت کنندگان در راهپیمایی همانند سال های قبل بود، بدون اینکه کاهش شرکت کنندگان را ببینیم که البته با واقع بینی و در نظر دریافت شرایط خاص و استثنایی کنونی اعم از جنگ روانی و مالی دشمن خبیث، ضعف مدیرت، گرانی و تورم سرسام آور و سختی معیشت مردم، در نوع خود مثال زدنی و بی نظیر بود.

وی توضیح داد: با توجه به شرایط کنونی جامعه، سال جاری باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس نسبت به 39 گذشته برگزار گردید.

لطفی ادامه داد: مردم سراسر کشور با توجه به احساس تکلیف دینی، نوع دوستی، انسانی و ملی در راستای دفاع از مظلوم، دشمنی با ظالم آن چنان حماسه ای آفریدند که در تاریخ انقلاب ثبت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 213

به "با توجه به شرایط کنونی جامعه ، سال جاری باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس در سراسر کشور برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با توجه به شرایط کنونی جامعه ، سال جاری باشکوه ترین راهپیمایی در روز قدس در سراسر کشور برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید