اخبار سیاسی

مشاور امنیت ملی افغانستان فردا به ایران می آید

تهران (پانا) - مشاور امنیت ملی افغانستان به دعوت دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان فردا برای ملاقات رسمی یک روزه وارد تهران می گردد.

6 بهمن 1399

مذاکرات نظامی آمریکا و ژاپن به تعویق افتاد

ژاپن و آمریکا روز پنجشنبه توافق کردند تا مذاکره در مورد تعیین نهایی سهم ژاپن از هزینه های استقرار نیروهای آمریکایی در این کشور را تا پایان سال 2020 میلادی به تعویق بیاندازند.

5 بهمن 1399

نشست دبیر و نماینده مردم ارومیه در مجلس برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت فدراسیون کشتی، روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، صبح امروز با رئیس فدراسیون کشتی ملاقات کرد. در این ملاقات که اسماعیل کیومرثی رئیس هیأت کشتی استان آذربایجان...

5 بهمن 1399

نشست علمی آنالیز ابعاد مختلف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار می گردد

تهران (پانا) - نشست علمی آنالیز ابعاد مختلف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از تدوین تا اجرا با حضور صاحبنظران و اساتید دانشگاه برگزار می گردد.

4 بهمن 1399

پکن و واشنگتن باید مذاکرات فیمابین را دوباره آغاز کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی سی جی تی اِن، وانگ یی وزیر امور خارجه چین امروز جمعه در سخنانی گفت که پکن و واشنگتن باید با درس دریافت از روابط فیمابین در سال های اخیر؛ مذاکرات در مورد روابط دوجانبه خود را از سر بگیرند.

3 بهمن 1399

لایو تکان دهنده نوجوان 14 ساله با یک بلاگر معروف!

خبرنگاران : خبر تکان دهنده بود؛ از سقوط یک هواپیما، واژگونی اتوبوس، شکستن رکورد فوتی های کرونا یا انفجاری عظیم در گوشه ای از دنیا حرف نمی زنیم، سوژه ما نوجوان 14 ساله ای است که شاید پدر و مادرش گمان می کنند ساعت های متمادی...

2 بهمن 1399

آمریکا: کرهشمالی فرصت بهبود روابط در دوره ترامپ را هدر داد

تهران (پانا) - نماینده ارشد واشنگتن در امور کره شمالی امروز (پنج شنبه) گفت پیونگ یانگ در طول ریاست جمهوری دونالد ترامپ، فرصت ابداع مجدد اساسی روابط خود با آمریکا را هدر داده و اضافه کرد که از جانشینانش می خواهد به مشارکت ادامه دهند.

30 دی 1399

تلاش برای تشکیل مرکز بین المللی اعتلای گفتگوی خانواده تا 2 ماه آینده

تهران (پانا) - مراسم امضای این تفاهم نامه با هدف همکاری مشترک سه جانبه، بین معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران و جهاد دانشگاهی الزهرا(س)، صورت گرفت.

18 دی 1399

نگاه تقلیل&zwnjگرایانه به نهاد شوراها در حال تحقق است

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، با انتقاد از لایحه تمرکزگرایانه دولتی که شعار باور به تقویت نهادهای مدنی می دهد و مصوبه اخیر مجلس مبنی بر کاهش اختیارات شوراهای شهر گفت امروز به جای اینکه صدای شوراها در نظام تصمیم گیری شنیده...

17 دی 1399

سنای آمریکا از فروش تسلیحات به امارات حمایت کرد

مجلس سنای آمریکا با 50 رای در مقابل طرح ممانعت از فروش تسلیحات به ارزش 23 میلیارد دلار به امارات مخالفت کرد.

17 دی 1399

خبرنگاران حمایت از صادرکنندگان مشتقات نفتی مهم&zwnjترین تکلیف مدیران است

بندرعباس- خبرنگاران- استاندار هرمزگان گفت: حمایت از صادرکنندگان و تولیدکنندگان مشتقات نفتی به عنوان مدافعان مالی کشور در شرایط تحریم ها و به عنوان یکی از مهم ترین تکالیف مدیران، باید در دستورکار قرار گیرد.

16 دی 1399

روسیه: افت و خیز تقاضای نفت را پشت سر گذاشتیم

روسیه اعلام نمود که ممکن است زمان اوج و افول تقاضای نفت به سرانجام خود رسیده باشد.

16 دی 1399

8سال است می سوزیم

17 سالش تمام شده و قدم به 18سالگی گذاشته است. سال جاری دیپلمش را می گیرد و باید کنکور بدهد و وارد دانشگاه گردد. همه ما که این مقطع سنی را گذرانده ایم، می دانیم این سال ها پر از روزهایی است که امید در اوج است و برنامه ریزی برای آینده سرشار از شوق زندگی مان می...

13 دی 1399

شورای عالی امنیت ملی تکلیف هزاران کانتینر احتکاری را روشن کرد، سازمان اموال تملیکی برای ساماندهی 19هزار کانتینر متروکه اقدام می کند؟

بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی، مهلت توقف کالاهای وارده به کلیۀ مبادی ورودی کشور، اعم از سرزمین اصلی یا مناطق آزاد و ویژۀ اقتصادی (که به منظور ورود به سرزمین اصلی یا مصرف در مناطق مزبور وارد می شود) دو ماه تعیین شده است.

11 دی 1399

خبرنگاران کتاب تحریم های تحمیلی بر ایران و تاثیرات آن در فرانسه منتشر شد

تهران- خبرنگاران- کتاب تحریم های تحمیلی بر ایران و تاثیرات آن، به قلم آلکساندر اوستین توسط انتشارات آرماتان در فرانسه منتشر شد.

4 دی 1399

بعیدی نژاد: ترامپ نتوانست ایران را تسلیم کند

سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس در توییتی نوشت: زندگی ترامپ با حسرت یک تماس از سوی ایران پایان یافت.

25 آذر 1399

ثبت نام مجدد از جاماندگان مسکن ملی

به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی در حاشیه سفر یک روزه به شمال استان اصفهان در جمع خبرنگاران درباره آخرین اقدامات صورت گرفته در مورد طرح اقدام ملی مسکن گفت: در ثبت نامی که صورت گرفت، حدود 436 هزار نفر واجد شرایط داشتیم که تا به امروز، همه این افراد تعیین...

23 آذر 1399

دستور ترخیص 3428 قلم کالا صادر شد

تهران (پانا) - معاون فنی گمرک از ابلاغ لیست 3428 قلم کالا به گمرکات برای ترخیص کالا اطلاع داد.

22 آذر 1399

پاسداری از منابع طبیعی و نگه داشت صندلی وقف

وقف یکی از نهادهای کارا و کارآمد حقوق اسلامی است که در قانون مدنی جای گرفته و بخشی از حقوق موضوعه ایران محسوب می گردد.

20 آذر 1399

وزیر راه: افزایش وام مسکن به شدت تورم زاست

محمد اسلامی با تأکید بر اینکه افزایش وام خرید مسکن قیمت ها را به شدت افزایش می دهد، گفت: با افزایش وام خرید مسکن موافق نیستیم، چون تورم زاست.

19 آذر 1399
تعداد: (352)