جان کری ادعای ترامپ را تکذیب کرد، تقصیر من نیست اگر ایرانی ها به تو زنگ نمی زنند!

به گزارش مینی ست، جان کری وزیر امور خارجه پیشین آوریکا ادعای ترامپ درباره اینکه او با ایرانی ها در تماس است را ادعایی بی ارزش خواند.

جان کری ادعای ترامپ را تکذیب کرد، تقصیر من نیست اگر ایرانی ها به تو زنگ نمی زنند!

به گزارش خبرگزاری مینی ست، ساعاتی پس از اینکه مجید تخت روانچی سفیر ایران در سازمان ملل ادعای ترامپ درباره مذاکره با ایران را تکذیب کرد، جان کری وزیر امور خارجه دولت اوباما هم اتهامات او را بی اساس خواند.

ترامپ گفته بود این قدر به ایران فشار آورده است که باید ایرانی ها مثل رهبر کره شمالی به او زنگ بزنند برای مذاکره و از زیر این فشار رها شوند ولی جان کری است که در تماس هایش با تهران می گوید با دولت من مذاکره نکنند و به آنها برای مقاومت خط می دهد. او بر این اساس کری را جاسوس نامیده و بر اساس قانون لوگان خواهان محاکمه اش شده بود. ادعایی که واکنش کری را به همراه داشته است. او شب گذشته درباره این ادعا گفت، ادعایی بی اساس است .

جان کری در این باره گفت:ترامپ در اشتباه است، ختم کلام

سخنگوی جان کری، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا هم پنجشنبه در واکنش به سخنان دونالد ترامپ درباره ارتباط او با ایرانی ها گفت: تمام چیزهایی که امروز رئیس جمهور ترامپ گفت اشتباه است. ختم کلام.

او که با شبکه خبری سی ان ان گفت وگو می کرد افزود: او درباره واقعیت ها، در اشتباه است. درباره قانون در اشتباه است و غم انگیز اینکه درباره نحوه استفاده از دیپلماسی برای امنیت آمریکا هم در اشتباه است.

4141

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 197

به "جان کری ادعای ترامپ را تکذیب کرد، تقصیر من نیست اگر ایرانی ها به تو زنگ نمی زنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان کری ادعای ترامپ را تکذیب کرد، تقصیر من نیست اگر ایرانی ها به تو زنگ نمی زنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید