خبرنگاران امیر حاتمی: تقویت نیروی انتظامی به عنوان یک اولویت در دستور کار وزارت دفاع است

به گزارش مینی ست، تهران-خبرنگاران- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وزارت دفاع با تمام توان و بهره گیری از ظرفیت های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از ماموریت های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

خبرنگاران امیر حاتمی: تقویت نیروی انتظامی به عنوان یک اولویت در دستور کار وزارت دفاع است

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی وزارت دفاع و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛ سرتیپ امیر حاتمی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی نقش نیروی انتظامی در برقراری امنیت را ستودنی برشمرد و بر لزوم ارتقای توان ماموریتی نیروی انتظامی در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی تاکید نمود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد: وزارت دفاع با تمام توان و بهره گیری از ظرفیت های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از ماموریت های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

امیر حاتمی نقش و ماموریت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت کشور را ستودنی و قابل تحسین برشمرد و توضیح داد: کارکنان جان بر کف، مخلص و پرتلاش نیروی انتظامی در تمامی عرصه های برقراری نظم و امنیت کشور با نثار جان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند و امنیت مثال زدنی امروز کشورمان مشحون از خدمات صادقانه این سربازان سرافراز ایران اسلامی است.

سردار حسین اشتری نیز در این ملاقات با تشکر از حمایت ها و پشتیبانی های وزارت دفاع نسبت به نیروی انتظامی توضیح داد: اولویت نیروی انتظامی در حال حاضر توسعه فناوری های پیشرفته پلیس هوشمند و لزوم تقویت توان نیروی انتظامی برای مقابله با موضوع قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر و موضوعات از این دست می باشد.

فرمانده نیروی انتظامی تامین تجهیزات مورد احتیاج این نیرو را در جهت برقراری نظم و امنیت کشور از اولویت های حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد: انشاء الله با حمایت های وزارت دفاع بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به قابلیت های فراوانی در اجرای مأموریت های متنوع و خطیر پلیس دست یابیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1023

به "خبرنگاران امیر حاتمی: تقویت نیروی انتظامی به عنوان یک اولویت در دستور کار وزارت دفاع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امیر حاتمی: تقویت نیروی انتظامی به عنوان یک اولویت در دستور کار وزارت دفاع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید