دولت کانادا تسلیم امپریالیسم آمریکا شد

به گزارش مینی ست، قانونگذاران کانادا اختیارات گسترده ای به ماموران مرزی آمریکا در خاک کانادا داده اند که عملا حق حاکمیت کانادا را خدشه دار نموده است.

دولت کانادا تسلیم امپریالیسم آمریکا شد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

به گزارش گروه سیاسی مینی ست، یکی از کاربران توئیتر مقیم کانادا در صفحه شخصی خود نوشت: هشدار به کانادایی های مسافر آمریکا: قانونگذاران کانادا اخیرا اختیارات گسترده ای به ماموران مرزی آمریکا در خاک کانادا داده اند که عملا حق حاکمیت کانادا را خدشه دار نموده. دولت کانادا به این ترتیب تسلیم امپریالیسم آمریکایی شده.

وی در ادامه نوشت: اتباع کانادایی مسافر آمریکا در گذرگاه های مرزی در معرض رفتار تحقیرآمیز ماموران آمریکایی در خاک کانادا -با اختیارات گسترده- هستند از جمله اقلیت های نژادی، مسلمانان و ایرانی تباران. ماموران آمریکا در خاک کانادا مسلحند و اختیار تفتیش بدنی، بازپرسی و حبس اتباع کانادا را دارند. بنا بر توافق جدیدی بین آمریکا و کانادا، تبعه کانادا حتی در خاک کانادا هم موظف به پاسخگویی به سوالات ماموران امنیتی آمریکایی است و اگر از پاسخگویی اجتناب ورزد حق انصراف از سفر و بازگشت ندارد و مامور آمریکایی اختیار دارد در صورت صلاحدید همانجا وی را بازداشت و حبس کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 531

به "دولت کانادا تسلیم امپریالیسم آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت کانادا تسلیم امپریالیسم آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید