طرح رایگان داناپلاس ایرانسل همزمان با فصل نو آموزش

به گزارش مینی ست، در آستانۀ سال تحصیلی نو مدارس و دانشگاه ها، داناپلاس، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، پیشنهاد ویژه ای برای دریافت خدمات رایگان از این پلتفرم، ارائه نموده است.

طرح رایگان داناپلاس ایرانسل همزمان با فصل نو آموزش

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دانا پلاس، این امکان را برای مشترکان تازه خود فراهم نموده تا طرح C+ این پلتفرم را به جای 550هزار تومان، به صورت رایگان تهیه و فعال نمایند.

این طرح، به مناسبت آغاز سال تحصیلی تازه مدارس و دانشگاه ها، با هدف یاری به توسعۀ آموزش آنلاین در شرایط همه گیری بیماری کرونا، تا 15 مهر ماه 1400، برای مشترکان تازه دانا پلاس قابل فعال سازی و به مدت یک ماه از زمان فعال سازی، قابل استفاده است.

با فعال سازی رایگان این طرح، کاربران می توانند از امکاناتی مانند تعداد نامحدود وبینار، کلاس، جلسه و رویداد با حضور 150 نفر شرکت نمایندۀ همزمان و امکان استفادۀ همزمان از پنج وب کم، بهره مند شوند.

بعلاوه با یکپارچه سازی بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس با سامانه های مدیریت آموزشی، امکاناتی مانند برگزاری آزمون های آنلاین، ارسال انواع مختلف فایل، تعریف و پیگیری تکالیف، پروژه و بسیاری امکانات دیگر، در دسترس مراکز آموزشی قرار گرفته است.

دانا پلاس ایرانسل، یکی از پلتفرم های اصلی شبکۀ دانا، زیرساخت اختصاصی آموزش هوشمند کشور، برای آموزش آنلاین و برگزاری نشست های مجازی و وبینار است که به وسیله ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای یاری به تحقق عدالت ارتباطی و آموزشی ارائه شده است. دانا پلاس، 14 مهرماه 1399، در قالب آیین بهره برداری از طرح های ملی کشور، با حضور رئیس جمهوری و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وقت، افتتاح شد.

علاقه مندان به ثبت نام و استفاده از امکانات پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین، جلسه آنلاین و وبینار داناپلاس، می توانند به وب سایت این پلتفرم به نشانی plus.danaapp.ir مراجعه نمایند.

امکانات ویژۀ داناپلاس برای مراکز آموزشی

داناپلاس ایرانسل، با هدف تسهیل در استفادۀ یکپارچه از سامانه های مدیریت آموزشی و بستر برگزاری کلاس های آنلاین، رابط برنامه نویسی کاربردی (API) خود را ارائه نموده است. با استفاده از این امکان، مراکز آموزشی می توانند به آسانی، سامانۀ مدیریت آموزشی خود را به بستر داناپلاس متصل نمایند. به این ترتیب، مراکز آموزشی احتیاج به ایجاد مجدد حساب کاربری برای دانش آموزان و معلمان و تعریف دوبارۀ محتوای دروس نخواهند داشت. از این طریق، هر مرکز آموزشی می تواند سامانۀ مدیریت آموزشی خود، شامل اطلاعات آموزشی دانش آموزان، دوره های آموزشی، آزمون های برگزار شده و بسیاری موارد دیگر را به بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس متصل نموده و از سرورهای قدرتمند داناپلاس برای برگزاری کلاس بهره مند گردد. اطلاعات بیشتر در این زمینه، در بخش توسعه دهندگان در وب سایت داناپلاس، به نشانی danaplus.net/developers در دسترس است.

داناپلاس بعلاوه امکان شخصی سازی برند، لوگو و فایل ارائۀ موجود روی صفحه را برای مؤسسه های آموزشی و اشخاص فراهم نموده است. با استفاده از این امکان، نام و لوگوی مؤسسه، می تواند جایگزین اطلاعات مربوط به داناپلاس گردد و کاربران، تجربۀ کاربری یکپارچه ای را تجربه نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1737

به "طرح رایگان داناپلاس ایرانسل همزمان با فصل نو آموزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح رایگان داناپلاس ایرانسل همزمان با فصل نو آموزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید