مهلت مجدد ثبت نام کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف امروز به سرانجام می رسد

به گزارش مینی ست، بر اساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف مهلت ثبت نام کمک هزینه تحصیلی برای نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 امروز سه شنبه 21 دی ماه به پایان می رسد.

مهلت مجدد ثبت نام کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف امروز به سرانجام می رسد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه شریف به دانشجویان متقاضی کمک هزینه تحصیلی پرداخت می کند. بر این اساس دانشجویان متقاضی می توانند برای نیم سال اول سال تحصیلی جاری تا خاتمه روز سه شنبه 21 دی ماه نسبت به تکمیل فرم درخواست الکترونیکی اقدام نموده و کلیه مدارک و مستندات مربوطه را به صورت الکترونیکی از طریق آدرس stu.sharif.ir ارسال نمایند.

دانشگاه صنعتی شریف در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی و به منظور اعتلای فعالیت های علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری در جمهوری اسلامی ایران، طرح حمایت از دانشجویان متقاضی در راستای فراهم نمودن شرایط مناسب تر برای آن ها با حمایت خیرین بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شریف اجرا می گردد.

با توجه به اینکه بعضی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف علیرغم داشتن ظرفیت علمی خوب، به دلیل مسائل اقتصادی نیاز به حمایت دارند، لذا با کمک خیرین و همیاران دانشگاه، این طرح با هدف حمایت از دانشجویان متقاضی، طراحی و اجرا می گردد.

در قالب این طرح مبلغ 2 میلیون ریال به صورت ماهیانه به متقاضیان واجد شرایط به مدت 5 ماه در هر نیمسال تحصیلی پرداخت می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1944

به "مهلت مجدد ثبت نام کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف امروز به سرانجام می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت مجدد ثبت نام کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه شریف امروز به سرانجام می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید