نماینده دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب شد

به گزارش مینی ست، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، عیسی زارع پور در حکمی محمد شریف خانی را به سمت نماینده سهام دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب کرد.

نماینده دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب شد

پیش از این مهدی استوار نماینده دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران بود.

برنامه ریزی و سیاستگذاری برای همراهی شرکت مخابرات ایران با وزارت ارتباطات برای توسعه شبکه ملی اطلاعات و دستیابی به اهداف طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات، توسعه ارتقا دسترسی پهن باند ثابت با تاکید بر توسعه فیبرنوری، توسعه و تکمیل شبکه انتقال درون استانی و درون شهری مخابرات ایران، افزایش انضباط اقتصادی و اداری در شرکت مخابرات ایران و برنامه ریزی برای افزایش بهره وری و مدیریت هزینه ها و بهبود معیشت و تکریم کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران از اهم انتظارت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از محمد شریف خانی است که در این حکم انتصاب آمده است.

محمد شریف خانی دارای مدرک دکتری مهندسی برق از دانشگاه واترلو کانادا است و هم اکنون با مرتبه علمی دانشیار، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف است.

وی بیش از 15 سال سابقه فعالیت اجرایی- پژوهشی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد.

معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما، ریاست مرکز فضای مجازی سازمان صداوسیما، مدیر دفاتر و مراکز فناوری دانشگاه صنعتی شریف، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره در شرکت های مختلف حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بخشی از سوابق اجرایی شریف خانی است.

انتشار بیش از 40 مقاله در معتبرترین مجلات و کنفرانس های بین المللی و ملی و ثبت چند اختراع در حوزه برق و الکترونیک بخشی از سوابق علمی، تحقیقاتی وی محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1987

به "نماینده دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید