سازمان های نظام مهندسی ساختمان تعطیل شدند

به گزارش مینی ست، تهران (پانا) - رئیس نظام مهندسی ساختمان کشور در ابلاغیه ای به رؤسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها، از تعطیلی یک هفته ای این سازمان ها اطلاع داد.

سازمان های نظام مهندسی ساختمان تعطیل شدند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در ابلاغیه ای به رؤسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان در استان ها با اعلام تعطیلی یک هفته ای سازمان نظام مهندسی ساختمان و شورای مرکزی در پی گسترش شیوع کرونا، اختیار تعطیلی در استان ها را به رؤسای سازمان های استان ها واگذار کرد.

در ابلاغیه احمد خرم، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به رؤسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان در استان ها آمده است: نظر به استعلام های اجرا شده و با توجه به تداوم شرایط اپیدمی ویروس کرونا و بالاخص ادامه شرایط هشدار قرمز در بسیاری از شهرها و به ویژه مراکز استان ها و به جهت قطع زنجیره انسانی انتقال ویروس و رعایت پروتکل های بهداشتی، از روز شنبه هشتم آذرماه جاری سازمان نظام مهندسی ساختمان و شورای مرکزی به مدت یک هفته تعطیل اعلام می گردد.

همچنین در این ابلاغیه تاکید شده است: بر اساس درخواست تعدادی از رؤسای سازمان های استان ها، سازمان هایی که استان آنها در شرایط هشدار قرمز واقع شده است، می توانند جز ارائه خدمات در مورد ارجاع بازرسی گاز که از خدمات ضروری در فصل سرما و شرایط اپیدمی کرونا است و با شرط حضور حداقل تعداد پرسنل ممکن و ارائه خدمات الکترونیکی تحت وب و دورکاری با تشخیص و مسئولیت رئیس سازمان استان نسبت به اعلام تعطیلی از روز شنبه هشتم آذرماه جاری به مدت یک هفته اقدام نموده و گزارشی برای این سازمان ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 1305

به "سازمان های نظام مهندسی ساختمان تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان های نظام مهندسی ساختمان تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید