پویش بخشش اجاره مهدهای کودک آذربایجان شرقی راه اندازی شد

به گزارش مینی ست، خبرنگاران/آذربایجان شرقی سرپرست اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی از راه اندازی پویش بخشش اجاره مهدهای کودک آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در استان خبرداد و گفت: یکهزار مهدکودک استان از ابتدای اسفند ماه تعطیل هستند.

پویش بخشش اجاره مهدهای کودک آذربایجان شرقی راه اندازی شد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

فرگل صحاف در گفت وگو با مینی ست، در این خصوص اظهار کرد: با توجه به مسائل مالی ایجاد شده برای مهدهای کودک و خطر تعطیلی آن ها در پی شیوع کرونا، به منظور بخشش اجاره مهدهای کودک استان در تعطیلات ناشی از کرونا، افراد خیر و انسان دوست پویش همدلی راه اندازی نموده اند.

وی با اشاره به وجود خیران نوع دوست در استان بیان نمود: با توجه به تعطیلی مهدهای کودک استان و بیکار شدن بیش از 4000 نفر از بانوان شاغل(موسس، مسئول فنی، مربی و یا کمک مربی) در مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی، این پویش راه اندازی شده است.

وی گفت: نزدیک 75 درصد از محل های مهد کودک در استان استیجاری بوده و با توجه به پرداخت دستمزد پرسنل شاغل در مهد کودک ها، انتظار می رود که مردم شهر اولین ها جهت کاهش ضرر و زیان مهدهای کودک و پشتیبانی از یکدیگر در این شرایط حساس به کمک بشتابند.

صحاف با بیان این که این پویش با کمک مهدها و کانون توسعه مهدهای استان و رسانه ها پیگیری می گردد، خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی نیز ضمن حمایت از این پویش، با اهدای نشان حامی کودک و لوح تقدیر از توجه و بخشش مشارکت نمایندگان قدردانی خواهد نمود.

وی با اشاره به این که هدف از این پویش کمک به بقای مهدهای کودک خسارت دیده است، گفت: بدین منظور از تمام مالکان مهدهای کودک استان درخواست می کنیم تا با پیوستن به این پویش در این کار خدا پسندانه مشارکت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: miniset.ir شناسه مطلب: 910

به "پویش بخشش اجاره مهدهای کودک آذربایجان شرقی راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش بخشش اجاره مهدهای کودک آذربایجان شرقی راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید