طراحی گرافیکی و چاپ

هجو زندگی اشتراکی و سرمایه داری در نمایشنامه کوبو آبه

دومین چاپ نمایشنامه دوستان اثر کوبو آبه و ترجمه فردین توسلیان توسط کتاب فانوس منتشر شد. آبه در این نمایشنامه به نقد دوران کمونیست بودن خود پرداخته و البته سرمایه داری را نیز هجو می نماید.

23 مهر 1399

رونمایی رسمی از پیراهن جدید لیورپول

باشگاه لیورپول از پیراهن جدید خود برای فصل 21-2020 به طور رسمی رونمایی کرد.

2 مهر 1399

دیدگاه پوتین درباره دفاع از منافع ملی و تغییرات اتفاق افتاده در روسیه

رئیس جمهوری روسیه با اشاره به تغییرات اساسی اتفاق افتاده در این کشور طی بیست سال گذشته، گفت: دفاع از منافع ملی روسیه، با خودخواهی بسیار متفاوت است و شامل یافتن راه چاره های قابل قبول متقابل با دیگر شرکاست.

29 مرداد 1399

جدول زمانی برنامه های درسی 18 خرداد شبکه های 4 و 7

جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان دوره های ابتدایی و متوسطه که یک شنبه 18 خرداد به وسیله شبکه های 4 و آموزش پخش می گردد، اعلام شد.

15 مرداد 1399

سفر سعدی در جهان مجازی، انتشار 219 عنوان کتاب در پیوند با سعدی در سال 98

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، مدیر مرکز سعدی شناسی امروز جمعه 29 فروردین 1399 در جمع خبرنگاران، گفت: منت خدای را که ما را یاری فرمود تا امسال نیز چون 22 سال گذشته، بر خوان سعدی بنشینیم؛ اگرچه به دلیل شرایط کنونی، به صورت مجازی و بی حضور فیزیکی سعدی...

22 خرداد 1399

در مقابله با کرونا حداکثر استفاده از پیغام رسانه ای در شبکه های اجتماعی شده است

خبرنگاران/لرستان مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: در زمینه مقابله با کرونا حداکثر استفاده از پیغام رسانه ای مختلف در شبکه های اجتماعی به عمل آمده است.

20 خرداد 1399

آنالیز اثر داروها بر قلب با یاری یک مدل رایانه ای

پژوهشگران آمریکایی، نوعی مدل رایانه ای ابداع نموده اند که می تواند اثر داروها را بر قلب مورد آنالیز قرار دهد.

14 خرداد 1399

روسیه آماده مواجهه با سناریوی کرونایی همانند ایتالیا می گردد

رئیس بیمارستان شماره 40 مسکو که این روزها به پذیرش بیماران کرونایی اختصاص یافته است، گفت: روسیه باید برای مقابله با سناریوی ایتالیا در شیوع کرونا در کشور آماده گردد.

6 خرداد 1399

دستاورد های مهم بعدی دنیای تکنولوژی چیست؟

پیشرفت مداوم تکنولوژی باعث شده انسان زندگی راحت تری داشته باشد. این پیشرفت ها همچنان ادامه دارد و انسان ها همیشه خواستار رسیدن به مراتب بالاتری از تکنولوژی است.

2 خرداد 1399

باغ شازده ماهان؛ شاهکاری دیدنی در بطن کرمان

باغ و باغ داری کلماتی هستند که ذهن هر مستمع ای را به سمت مناطق جلگه ای، کوهستانی یا خوش آب و هوا می برند. اما، یکی از هنرهای ایرانیان ساخت باغ هایی باشکوه و بی نظیر در میان کویر است. باغ های جا گرفته در میان کویرهای ایران با داشتن معماری بی بدیل و زیبا از...

2 خرداد 1399

تعداد مبتلایان به کرونا در اوکراین 41 نفر شد؛ نخستین قربانی کرونا در صربستان

در اوکراین تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا به 41 نفر رسید، 3 نفر هم قربانی شدند و در صربستان نیز 135 مورد عفونت ثبت شده و یک بیمار درگذشت و در هر دو کشور محدودیت های شدید تجمع اعمال شده است.

20 اردیبهشت 1399

برنامه های کارگروه اقلیت های دینی دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد

سید مجتبی میردهقان در نشست خبری صبح امروز با بیان این که انقلاب اسلامی و احیای دین سرمنشا همه تحولات اجتماعی و فرهنگی است، برنامه های ادیان توحیدی و اقلیت های دینی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری را گفت.

5 فروردین 1399

در جست وجوی نویسندگان نوستالژی های مدرسه

روزنامه خراسان: کتاب های فارسی مدرسه، یکی از اولین راه های آشنایی دانش آموزان با شعر و داستان و به طور کلی ادبیات فارسی هستند. دانش آموزان دهه های 50، 60، 70 و اوایل 80 در کتاب های درسی شان علاوه بر اشعار و متن هایی از ادبیات کلاسیک و معاصر، با داستان هایی خاطره...

27 دی 1398

پژوهشگاه ها باید در حل مسأله به نیاز های کشور پاسخگو باشند

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پژوهشگاه ها، انجمن های علمی و شبکه های آزمایشگاهی باید در حل مسأله و پاسخ دهی به نیاز های کشور پاسخگو باشند.

15 دی 1398

بهترین هتل های آنتالیا ترکیه کدامند؟ ، معرفی هتل های لوکس آنتالیا

بهترین هتل های آنتالیا کدامند؟ در ایام پرمسافر بسیاری از کسانی که قصد سفر با تور آنتالیا را دارند، این سوال را از کارشناسان گردشگری می پرسند. در این مطلب سعی داریم بهترین هتل های آنتالیا را به شما معرفی کنیم. ضمناً پیشنهاد می کنیم از صفحه رزرو هتل در آنتالیا...

16 آذر 1398