طراحی گرافیکی و چاپ

چرا کادر درمان در پیک پنجم کرونا کمتر مبتلا شدند؟

نتایج تحقیق پژوهشگران دانشگاه صنعتی خواجه نصیر بر روی رفتار ویروس کرونا نشان می دهد که با توسعه و توسعه واکسیناسیون همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی، می توانیم شاهد روزی باشیم که با ایجاد ایمنی جمعی، همه گیری ویروس کرونا را شکست دهیم.

13 دی 1400

تیوتیکسین (THIOTHIXENE)

مصرف در حاملگی: گروه C موارد مصرف: اختلالات روانی، اختلال شخصیتی مقدار مصرف: به طور میانه 20 تا 30 میلی گرم روزانه

24 مهر 1400

پروپوفول (PROPOFOL)

موارد منع مصرف: حساسیت شدید دارویی، صرع، سالمندان و در فردی که فشار داخل مغزی بالا دارد، منع مصرف دارد.

22 مهر 1400

تور آلمان: انگلیس برای حل بحران سوخت دست به دامن آلمانی ها شد

دولت انگلیس طی نامه هایی از شهروندان آلمانی دارای گواهینامه رانندگی مقیم این کشور درخواست نموده برای حل بحران سوخت حتی اگر تجربه ای ندارند در شغل راننده کامیون با حقوق خوب مشغول به کار شوند.

13 مهر 1400

طرح رایگان داناپلاس ایرانسل همزمان با فصل نو آموزش

در آستانۀ سال تحصیلی نو مدارس و دانشگاه ها، داناپلاس، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، پیشنهاد ویژه ای برای دریافت خدمات رایگان از این پلتفرم، ارائه نموده است.

9 شهریور 1400

راه اندازی چاپخانه؛ مهمترین استانداردهای محیط چاپخانه که شما نمی دانید!

اگر به فکر شما هم خطور نموده باشد که کسب وکاری تازه راه اندازی کنید، که اتفاقا آن کسب و کار، راه اندازی چاپخانه باشد، باید یک سری استانداردها را بدانید. اغلب افراد فکر می نمایند راه اندازی چاپخانه راحت است، و پس از آغاز با مسائل زیادی روبرو میشوند. در...

3 مرداد 1400

کتاب جشنواره فیلم فجر39 منتشر شد

تهران (پانا) - کتاب (کاتالوگ) سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در 144 صفحه به سردبیری محمد تهرانی و با 9 بخش مسابقه سینمای ایران، فیلم های مستند، فیلم های کوتاه، مسابقه تبلیغات سینمای ایران، عکس ، پوستر، آنونس و تیزر، نکوداشت و بخش معرفی منتشر شد.

19 اسفند 1399

ائتلاف صدر خواستار مشخص زمان انحلال مجلس عراق شد

ائتلاف سائرون به رهبری مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق خواستار معین زمان انحلال مجلس برای به تعویق نیفتادن دوباره زمان برگزاری انتخابات مجلسی زودهنگام این کشور شد.

30 بهمن 1399

مقایسه چاپ افست بسته بندی با چاپ دیجیتال بسته بندی ؟!

وقتی نوبت به بسته بندی محصولات شما می رسد، چندین فاکتور را باید در نظر بگیرید. از طراحی مواد و ساختار گرفته تا روش گرافیکی و چاپ؛ هر انتخاب ممکن است روی دیگری تأثیر بگذارد. در هنگام بسته بندی، کیفیت حرف اول را می زند و در دنیای رقابتی خرده فروشی، بسیاری...

29 دی 1399

فرهنگسرای اندیشه مسابقه کتابخوانی تن تن و سندباد را برگزار می نماید

فرهنگسرای اندیشه همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی مسابقه کتابخوانی نوجوان با موضوع کتاب تن تن و سندباد را برگزار می نماید.

20 آذر 1399

طراحی لباس برای تیم های ایرانی؛ چیزی شبیه رویا

یکی از اصلی ترین منابع اقتصادی تیم های معتبر جهان قراردادهایی است که با شرکت های فراوری پوشاک امضا می نمایند و این شرکت ها هم برای کسب سود بیشتر، برای طراحی لباس های ورزشی وقت و هزینه زیادی می گذارند. موضوعی که در ایران بنا به دلایلی انجام نمی گردد. ...

6 آذر 1399

آیفون 12؛ تراشه ای که تلفن هوشمند را هوشمندتر می نماید

رونمایی از جدیدترین مدل آیفون همراه بود با کلی صحبت درباره نوع جدیدی از تراشه که برای اولین بار همراه با آیفون 12 به بازار عرضه می گردد.

24 آبان 1399

هجو زندگی اشتراکی و سرمایه داری در نمایشنامه کوبو آبه

دومین چاپ نمایشنامه دوستان اثر کوبو آبه و ترجمه فردین توسلیان توسط کتاب فانوس منتشر شد. آبه در این نمایشنامه به نقد دوران کمونیست بودن خود پرداخته و البته سرمایه داری را نیز هجو می نماید.

23 مهر 1399

رونمایی رسمی از پیراهن جدید لیورپول

باشگاه لیورپول از پیراهن جدید خود برای فصل 21-2020 به طور رسمی رونمایی کرد.

2 مهر 1399

دیدگاه پوتین درباره دفاع از منافع ملی و تغییرات اتفاق افتاده در روسیه

رئیس جمهوری روسیه با اشاره به تغییرات اساسی اتفاق افتاده در این کشور طی بیست سال گذشته، گفت: دفاع از منافع ملی روسیه، با خودخواهی بسیار متفاوت است و شامل یافتن راه چاره های قابل قبول متقابل با دیگر شرکاست.

29 مرداد 1399

جدول زمانی برنامه های درسی 18 خرداد شبکه های 4 و 7

جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان دوره های ابتدایی و متوسطه که یک شنبه 18 خرداد به وسیله شبکه های 4 و آموزش پخش می گردد، اعلام شد.

15 مرداد 1399

سفر سعدی در جهان مجازی، انتشار 219 عنوان کتاب در پیوند با سعدی در سال 98

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، مدیر مرکز سعدی شناسی امروز جمعه 29 فروردین 1399 در جمع خبرنگاران، گفت: منت خدای را که ما را یاری فرمود تا امسال نیز چون 22 سال گذشته، بر خوان سعدی بنشینیم؛ اگرچه به دلیل شرایط کنونی، به صورت مجازی و بی حضور فیزیکی سعدی...

22 خرداد 1399

در مقابله با کرونا حداکثر استفاده از پیغام رسانه ای در شبکه های اجتماعی شده است

خبرنگاران/لرستان مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: در زمینه مقابله با کرونا حداکثر استفاده از پیغام رسانه ای مختلف در شبکه های اجتماعی به عمل آمده است.

20 خرداد 1399

آنالیز اثر داروها بر قلب با یاری یک مدل رایانه ای

پژوهشگران آمریکایی، نوعی مدل رایانه ای ابداع نموده اند که می تواند اثر داروها را بر قلب مورد آنالیز قرار دهد.

14 خرداد 1399

روسیه آماده مواجهه با سناریوی کرونایی همانند ایتالیا می گردد

رئیس بیمارستان شماره 40 مسکو که این روزها به پذیرش بیماران کرونایی اختصاص یافته است، گفت: روسیه باید برای مقابله با سناریوی ایتالیا در شیوع کرونا در کشور آماده گردد.

6 خرداد 1399
تعداد: (27)